Krem na noc przedłuży naszą młodość

Krem na noc przedłuży naszą młodość

Pielęgnacja cery zapewnia nam piękny i zadbany wygląd, dlatego warto sięgnąć po krem na noc. Każdy kosmetyk powinien być dopasowany do rodzaju cery a także do wieku, ponieważ są to ważne czynniki wpływające na prawidłowy dobór takiego produktu jak krem na noc. Nie wystarczy wieczorem zmyć makijaż i wziąć kąpiel, trzeba odpowiednio zadbać o naszą cerę aby wyglądać młodo i świeżo.

Jedną z możliwości jest dobry krem na noc, który zadziała regenerująco i wygładzająco. Rano gdy spojrzymy w lustro nasza twarz będzie promienna i wypoczęta. Każda kobieta powinna pamiętać, że tak jak nasz organizm odpoczywa w nocy, tak też nasza skóra najlepiej odbudowuje się w nocy.

Nocna pielęgnacja

Przed snem skóra na twarzy odpręża się i lepiej wchłania składniki odżywcze, dlatego w czasie snu krem na noc lepiej i głębiej wnika w skórę, regenerując ją. W nocy nasza skóra jest lepiej ukrwiona i dokładniej wchłania krem na noc, przynosząc naszej cerze odnowienie i odmłodzenie. Jeżeli pojawiły się na skórze jakieś drobne uszkodzenia, krem na noc je zniweluje. Noc jest najlepszym momentem na zastosowanie kuracji wspomagających odżywianie naszej cery. Zbliżający się ranek zmniejsza przepuszczalność naskórka, dlatego nie będzie już tak intensywnie pobierać substancji regenerujących. Ale zaaplikowany krem na noc, będzie ją skutecznie chronił przez cały dzień, ograniczając wpływ niekorzystnych czynników jak zbyt wysoka wilgotność, wiatr czy mróz.

Odżywianie skóry

Do późnego wieczora będziemy wyglądać na wypoczęte, a ponowne zastosowanie odżywiania jakie gwarantuje krem na noc, sprawi, że kolejny dzień będzie równie udany a my będziemy wyglądać świetnie. Każda pani musi wybrać tylko odpowiedni dla swojej cery krem na noc, jeżeli mamy cerę trądzikową musi zastosować delikatny krem na noc aby pory w skórze mogły swobodnie oddychać. Ale cera sucha wymaga gęstego kosmetyku, ponieważ musi naszą skórę nawilżyć. Skóra osoby młodej potrzebuje innych witamin niż skóra osoby dojrzałej i o tym należy szczególnie pamiętać wybierając krem na noc.
Wypróbuj kremy na noc Lirene: http://www.lirene.pl/artykuly/kremy-na-noc