Czy warto korzystać z usług wedding-plannera?

Czy warto korzystać z usług wedding-plannera?

Każda kobieta w ukryciu, już od najmłodszych lat marzy o swoim ślubie. Często mamy wizję tego, jak będzie wyglądała nasza suknia ślubna, bukiet i fryzura, nawet kiedy nie mamy jeszcze żadnego partnera. Oczywiście, z czasem i z wiekiem te wyobrażenia się zmieniają, jednakże nie przestaje nam zależeć na tym, aby był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Zaplanowanie takiej uroczystości to nie lada wyzwanie.

Okazuje się bowiem, że w zależności od rozmiarów imprezy i ilości zaproszonych gości, planowanie i organizowanie ślubu może potrwać nawet dwa lata. Ślub i wesele wymagają bowiem załatwienia wielu różnych spraw i dopracowania wszystkiego na ostatni guzik. Może się wydawać, że obowiązków nie ma wiele, ale samo jeżdżenie, poszukiwanie różnych rzeczy, prowadzenie rozmów, podpisywanie umów i kupowanie dodatków potrafi zająć wiele czasu. Jeśli natomiast masz brak seksu w związku lub nie wiesz jak naprawić związek to odwiedź rodzinazdrowia.pl

Planowanie ślubu

Zazwyczaj planowaniem ślubów zajmują się przyszłe panny młode, a ich partnerzy jedynie czuwają nad tym i pomagają im, jeżeli są potrzebni. W dzisiejszych czasach jednak wiele osób pracuje bardzo intensywnie i po prostu nie ma czasu na planowanie i organizowanie własnego ślubu. Poza tym, nie każdy ma pomysł na to, jak powinno wyglądać ich wesele i w jakim klimacie powinno się ono odbywać. Na szczęście, istnieje instytucja tak zwanego wedding plannera, czyli osoby która planuje za nas całą uroczystość, według naszych zaleceń, a my jedynie doglądamy całości.

Wesele w USA

W Stanach Zjednoczonych żadne wesele praktycznie nie może się odbyć bez udziału takiego wedding plannera. Pary zatrudniają takie osoby, które znajdują dla nich kościół, salę, załatwiają terminy, pomagają z organizacją cateringu, muzyki, a nawet w wyborze sukni ślubnej i garnituru. Również do Polski powoli dociera taka moda i pojawia się coraz więcej osób, które zajmują się profesjonalnie organizacją ślubów i wesel. Bardzo często osoby takie organizują niepowtarzalne eventy w niespodziewanej aranżacji lub dziwnym miejscu. Są w stanie spełnić prawie każde życzenie państwa młodych, nawet takie najbardziej ekstremalne.